کاربر گرامی از اینکه از سایت ما بازدید می نمائید سپاسگزاریم.

پارلاپت مشتاق شنیدن نظرات شماست.

نشانی وب‌سایت ما: https://parlapet.ir

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

 پارلاپت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. پارلاپت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت ‌ پارلاپت ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات پ پارلاپت، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط پارلاپت جزئی از اموال پارلاپت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار  پارلاپت است و هرگونه استفاده بدون ذکر منبع، حق پیگرد قانونی را برای پارلاپت محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارایه  از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط پارلاپت و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار سایت پارلاپت است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات پ پارلاپت ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

 

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم. آدرس IP و ثبت سیستم عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه انجام می‌شود.

 

 اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ثبت می نمائید. ماندگاری این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک نوشته را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است و بعد از یک روز منقضی می‌شود.

 مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد.

این وبسایت‌ ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کند، از کوکی‌ها استفاده کند، ردیابی شخص ثالث را اضافه کند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای قرار داده شده است.

اگر یک نظر را ثبت کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم  به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند، همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربری آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را ثابت کنند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند یا حذف نمایند.

 اگر در این سایت حساب کاربری دارید  می‌توانید درخواست حذف اطلاعات شخصی را ارائه کنید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

بازاریابی الکترونیک :
ما از اطلاعات شخصی شما (نظیر نشانی پست الکترونیک) جهت بازاریابی مستقیم و یا مکاتبات پیگیری، استفاده نخواهیم کرد؛ مگر آن که از خود شما اجازه ی صریح داشته باشیم.
همچنین، ما اطلاعات شخصی شما را در اختیار هیچ شخص ثالثی که بخواهد از آنها جهت ارسال نامه های الکترونیکی یا پیام ناخواسته استفاده کند، قرار نمی دهیم.

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

ممکن است در برخی از قسمتهای وب سایت ما لینکهایی به سایر وب سایتها درج شود که این وب سایتها متعلق به اشخاص حقیقی و یا حقوقی دیگری هستند. تدابیر حفظ حریم خصوصی ما، در مورد این سایت ها صدق نمی کند؛ چرا که آنها از حوزه ی نظارت ما خارج هستند. این وب سایتها قوانین و کوکیهای مختص خودشان را دارند که می توانید قبل از استفاده از این وب سایتها آنها را مطالعه کنید. ما امنیت هیچ یک از این وب سایتها را تضمین نمی کنیم، هرچند تا جایی که مقدور باشد، تلاش خواهیم کرد تا مطمئن شویم که سایت های ثالث نیز از تدابیر حفظ حریم خصوصی همانند ما برخوردارند؛ ولی ما قانوناً درباره اطلاعات، محصولات و خدماتی که از طریق این وب سایتها در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین در برابر فعالیت ها و تدابیر حفظ حریم خصوصی این سایت ها و این که در چه حدی هستند، مسئول نیستیم.